آزمون عملی تعمیرات موبایل در  تبریز با دو روز تاخیر  بر گزار خواهد شد . به گزار شواحد اطلاع رسانی آموزشگاه سپیدار که بیشترین کار آموز در زمینه  تعمیرات موبایل را در سطح کشور به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می نماید در شهر تبریز به علت برودت  هوا و بارش شدید برف آزمون عملی که فرار بود روز یکشنبه در محل کارگاه شماره 1 برگزار گردد به زمان چهارشنبه 23  بهمن موکول گردیده است.

در این زمینه اطلاع رسانی کافی انجام شده است.

آموزشگاه سپیدار آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای برگزار کننده دوره تخصصی تعمیرات موبایل در شهر تبریز می باشد.

آموزشهای تعمیرات موبایل ما بصورت صد درصد تضمینی است .

علت تضمینی بودن آموزش ما این است که شما در فضای واقعی تعمیرات موبایل را یاد میگیرید شما با انواع گوشی ها کار میکنید و تعمیرات انجام میدهید گوشی های مشتری ها را در شرایط مختلف بررسی و عیب یابی میکنید چون همه این موارد را یاد گرفته اید.

آموزش ما بر پایه کار کردن کار آموز برروی گوشی موبایل است در مرکز آموزشی ما حداقل کار آموز سه ساعت برروی گوشی های جدید کار میکند و آموزش می بیند.

به تمامی کار آموزان مدرک رسمی فنی و حرفه ای داده میشود.

بعد از پایان دوره کار آموز بدون استثنا میتواند وارد بازار کار شود شعار ما این است : چون کار کرده اید کار بلد هستید. با ما تماس بگیرید

شماره تماس ما :۰۹۴۲۶۰۰۱۱۵۷-۰۹۰۱۹۶۸۶۲۸۹

شهریه دوره بصورت سه قسطه دریافت میشود همچنین حداکثر تعداد کار آموز در هر دوره سه نفر می باشد . استاد راهنما از صبح تا ساعت ۸ شب در محل مرکز آموزشی حضور دارد و پاسخگوی سوالات شماست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.