75 / 100

ما یک گروه آموزش تعمیرات موبایل در تبریز می باشیم .
آموزشهای تعمیرات موبایل ما بصورت صد درصد تضمینی است . علت تضمینی بودن آموزش ما این است که شما در فضای واقعی تعمیرات موبایل را یاد میگیرید شما با انواع گوشی ها کار میکنید و تعمیرات انجام میدهید گوشی های مشتری ها را در شرایط مختلف بررسی و عیب یابی میکنید چون همه این موارد را یاد گرفته اید.
آموزش ما بر پایه کار کردن کار آموز برروی گوشی موبایل است در مرکز آموزشی ما حداقل کار آموز سه ساعت برروی گوشی های جدید کار میکند و آموزش می بیند.
به تمامی کار آموزان مدرک رسمی فنی و حرفه ای داده میشود.
بعد از پایان دوره کار آموز بدون استثنا میتواند وارد بازار کار شود
شعار ما این است : چون کار کرده اید کار بلد هستید.
با ما تماس بگیرید شماره تماس ما :09148741201
شهریه دوره بصورت سه قسطه دریافت میشود
همچنین حداکثر تعداد کار آموز در هر دوره سه نفر می باشد . استاد راهنما از صبح تا ساعت 8 شب در محل مرکز آموزشی حضور دارد و پاسخگوی سوالات شماست .

شماره تماس:04133250324

موبایل امین از مسیری که شما در حال حاضر برای آموزش تعمیرات موبایل در تبریز پیش گرفته‌اید آگاه است. میدانیم چرا همه‌ی سایت‌ها رو زیرو رو می‌کنید. تیم امین از نگرانی‌های شما برای هزینه‌ای که می‌کنید و همچنین مشکلات پیش رویتان با خبر است. تضمینی که مجموعه امین برای هزینه‌هایی که صرف آموزش تعمیرات تخصصی موبایل می‌کنید، این که می‌توانید از قسمت فار‌التحصیلان موبایل امین با افراد آموزش دیده زیر نظر  که هر کدام برای خود مغازه ای داشته و یا قسمت تعمیرات یه مجموعه ی دیگری را اداره می کنند، ارتباط داشته باشید .

زمانی که شما دوره آموزش تعمیرات تخصصی موبایل امینرا با موفقیت گذراندید شک نداشته باشید که می‌توانید برای خود به صورت مستقل کارتان را سامان داده و خود را به درآمد قابل قبولی برسانید. طبق تحقیقات انجام شده توسط تیم امین، افرادی که هم در زمنیه نرم‌افزار و هم در زمینه سخت‌افزار فعالیت می‌کنند در عیب‌یابی ایرادات به وجود آمده موفق‌ترعمل می‌کنند. ، برای اینکه منظورمان را واضح برسانیم، این کار رو می‌تونیم تشبیه‌ی کنیم به کار پزشکی، زمانیکه میخواهیم جسم یک شخصی رو درمان کنیم، به شناخت و اطلاعاتی از روح فرد نیاز داریم و اگربه اندازه کافی این شناخت رو نداشته باشیم اونوقت نمی‌توانیم به درستی مشکل رو تشخیص بدیم و فرد رو درمان کنیم.

با شناختی که موبایل امین  از بازار و متخصصین تعمیرات موبایل در تبریز دارد کمتر کسی هست که در هر دو زمینه سخت‌افزار و نرم‌افزار فعالیت داشته باشند. بنابراین کارآموزانی که آموزش خود را در زیر نظر تیم امینگذرانده باشند این برتری را نسبت به سایر هم نوعان خود را خواهند داشت.

همچنین موبایل امین بعد از اتمام دوره شما رو با بازار موبایل تبریز و افرادی که در بازار موبایل تبریز فعالیت دارند آشنا می‌سازد از جمله با قطعات فروشان معروف و همچنین لوازم جانبی فروشان تا بتوانید ما یحتاج خود را از بازار با حداقل قیمت فراهم سازید. برای مدیریت هرچه بهتر کسب و کار خود موبایل امین به اندازه‌ای که بتواند از تجربه تیم امین در اختیار شما می‌گذارد اما بر اساس بررسی‌های موبایل امین  تجربه بیشتر و شناخت مشتری دو عامل مهم برای رسیدن به سود می‌باشد.

همچنین تیم امین شما رو با بی‌راهه هایی که خود در این چند سال گذرانده است رو آشنا می‌کند تا مانع هدر رفتن زمان و هزینه‌های شما در این حرفه باشد. و مسیری که به نظر مجموعه امین مسیر مناسبی برای پیشرفت می‌باشد را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.